304 z Nerezové Oceli Zatahovací Šňůře Krytý Venkovní Prádelna Závěs Lana pro Zavěšení Sušení K888

Nové

246.59 Kč

/ 333.22 Kč

Skladem

304 z Nerezové Oceli Zatahovací Šňůře Krytý Venkovní Prádelna Závěs Lana pro Zavěšení Sušení K888 Popis: Funkce:

1. Na šňůře je vyroben z nerezové oceli 304, bydlení s přidanou 18/10 chrom / nikl, který může obsah proti korozi, rzi a denní škrábance.

2. Tato nastavitelná šňůra na prádlo s odolné vlákno linie může prodloužit až 2.8 m(9.2 m),můžete nastavit zatahovací řetězec podle množství oblečení. Mycí linka může mít hmotnost přibližně 5 kg (to je o hmotnosti velký mokrý ručník a mokré sako dohromady).

3. Stačí jen prodloužit linku a háček toto oblečení sušička na protilehlou stěnu západka pro dostatek sušení prostoru. Tento zasouvací prádelní může být nainstalován na dlaždice, desky, kovový povrch, keramické, non-malovat stěny,ploché-hladký povrch.

4. Tento zasouvací prádelní přijít s mědí vytáhnout hlavy a příslušenství,které je snadné nainstalovat. Tento sklápěcí mycí linka je velmi snadno odvolat, pokud je potřeba posunout hranici zpět do své pouzdro pro snadné skladování.

5. Tento vnitřní mycí linka funguje skvěle pro zavěšení mokré plavky, dětské oblečení, lehké halenky, malé ručníky, plavky a tak dále.

Specifikace :

Barva: zlatá, bílá, azurová, černá, rose gold

Materiál: nerezová ocel + nylon lano

Balíček Zahrnuje: 1 x Prádelní šňůru

Štítky: zahrady, věšák, rope ratchet, tkaniny lano, prádelní prádlo, lano umýt, prádlo lano, prádelní šňůru, lano, šňůra na prádlo venkovní, květinový závěs, 4mm konopný provaz

Styl Moderní
Původ KN(Původu)
Materiál Nylon
Délka 1-9 m

Napsat recenzi

304 z Nerezové Oceli Zatahovací Šňůře Krytý Venkovní Prádelna Závěs Lana pro Zavěšení Sušení K888

304 z Nerezové Oceli Zatahovací Šňůře Krytý Venkovní Prádelna Závěs Lana pro Zavěšení Sušení K888

304 z Nerezové Oceli Zatahovací Šňůře Krytý Venkovní Prádelna Závěs Lana pro Zavěšení Sušení K888 Popis: Funkce: 1. Na šňůře je vyroben z nerezové oceli 304, bydlení s přidanou 18/10 chrom / nikl, který může obsah proti korozi, rzi a denní škrábance. 2.

Související produkty