Tělo Vakuový Masážní Přístroj Zvětšení Prsou Sešrotování Baňkování Masážní Přístroj Proti Celulitidě Zařízení Masáž Relaxační Nástroj

Nové

4 008.91 Kč

/ 5 895.45 Kč

Skladem

Funkce A Teorie:

1. Negativní tlak: podtlak uvnitř šálku můžete vytvořit místní překrvení kapilár, stimulují orgány, zvyšují životaschopnost buněk, podporují funkční aktivity, a zlepšit odolnost organismu; mechanická stimulace negativní tlak může být přenášen do centrálního nervového systému přes reflexní dráhy.Nastavení nervové činnosti má tendenci k vyrovnání.Inhalace a deflace provozu, zvýšení negativního tlaku, a zmizení zmizení, aby místní póry otevřít a zavřít, podporují kožní dýchání, zvýšení množství kyslíku, vstřebávání a urychlení odstraňování odpadu.To má účinek oteplování poledníku, podpora qi a aktivuje krevní oběh, otevírá hlen a relaxační lepek, disperzní hlenu, odstranění hlenu a odstranění zla.

2. Daleko-infračervené záření: teplo podněty produkoval bude rozšiřovat místní krevní cévy, podporovat místní krevní oběh, zlepšují metabolismus a výživu tkání, zvyšují propustnost cév a buněk, posiluje fagocytární kapacity retikuloendoteliálního systému, a přispívají k výživě.Absorpce a místní jedovaté vyhoštění.Odpovídá TCM terapie.Má funkci oteplování a rozptýlení chladu, regulují qi a aktivaci krevního oběhu, prochází aktivní zajištění, a vracet se k yang zachránit converse .Lékařské klinické pokusy prokázaly, že daleko-infračervené paprsky mají teplé funkci.V rozmezí 6-14 mikrometrů, mohou proniknout lidskou kůží do podkožní tkáně, vybagrovat meridiány a cirkulují přes krevní oběh, zlepšit životaschopnost buněk, prevenci rakoviny, prevenci onemocnění prsu, a regulovat nervy.Systém, posílení imunity a další efekty.

3. Krevní oběh: krevní oběh zařízení může proniknout hluboko do podkožní tkáně sedm milimetrů, v kombinaci s hlubokou masáž, aby se krevní průtok plynu, jasné prsu aciny, aby neviditelný plyn pro pohon viditelné krve, transport kyslíku a živin do prsa, a stimulovat mozek Hypofýza sekreci ženských hormonů, posílení pojivové tkáně prsu, stimulují růst a vývoj prsů.Podpořit děložní kontrakce, utáhněte kůži elastických vláken, prevenci kožní tkáně volné a rozptýlené.

4. Vysokofrekvenční magnetické vibrační masáže: je vysokofrekvenční magnetické vibrační zařízení uvnitř šálku, který je nový typ péče o krásu zařízení, které kombinuje magnetický bod masáž a elektrickou masáž.Dvojí účinek magnetického pole a vibrační masáž produkován magnetická vibrační masážní přístroj působí na postižené části těla, meridiány nebo akupunkturní body, podporuje krevní oběh, urychluje metabolismus, zvyšuje vitalitu buněk těla a vytváří různé očekávané účinky.

Vlastnosti:

1. Vysoce kvalitní materiál je životní prostředí, bezpečný, netoxický a neškodný na kůži.

2. Prsu rozšíření stroj je také lymfatické detoxikační terapie tělo masážní stroj, který by mohl expulse toxiny a čistí lymfatický systém, vylepšit pleť gravír, re-build kůže a zlepšení mikro-cirkulace.

3. Vhodný pro zlepšení krevního oběhu a podpoře detoxikace trávicího systému.

4. Použití pro různé části těla k urychlení mastné kyseliny transformace.Bezpečně a účinně odstranit přebytečný tuk, snížit hmotnost, štíhlé tělo, odstranění přebytečného tuku na břiše, zlepšit tvar nohou, zpevnit pokožku.

5. Je možné použít pro peeling, bod bicí terapii, lymfatickou detoxikaci, léčbě celulitidy, zlepšit hýždě realizovat dokonalé tělo obrys.

6. Účinně podpořit děložní kontrakce a zlepšení sexuální apatie.

7. Prsa rozšíření použití stroje pro lifting pleti, utahování, krásou tvarování a vakuové masáže spa.

8. Profesionální zvětšení prsou stroj je lepší být použit doma nebo kosmetickém salonu, spa.

INSTRUKCE: (je Doporučeno po dobu 45 Minut Za Ošetření)

1. K zákazníkovi se čistí hrudi nebo umožnit zákazníkům, aby se vykoupat, použijte příslušnou kůže produkty.

2. Exfoliační (rozmazání exfoliační krém/exfoliační gel) Jemně masírujte po dobu 2-3 minut odstranit, a vyhnout se bradavky během masáže.

3. Vložte šálek slámy, vyberte zákazníka vhodné hrudi poháru, kdy zákazník na hrudi pohár se zeptat zákazníka, aby si sednout a šálek, line out, nechat zákazníka si lehnout po těle do šálku přebytečného tuku.

4. Svázané s kravatou do poháru ve středu zlepšit rozšíření prsu.Pak pomalu nastavte velikost sání, zeptejte se, zda zákazník je sání, je vhodné, a přizpůsobit pomalu, od slabé až silné závislosti na zákazníka, schopnost nést.

5. Při použití nástroje, aby se zasadila tuku na zadní straně, naneste správné množství lymfatické detoxikační olej na zadní straně, a pomocí přísavky, aby se zasadila zpět tuku na obou stranách prsou.

Štítky: celluless, cavit slim, cavit, redukce tuku stroj, lymfatický masážní přístroj, tělo vysavače, massag, tělo vyřezávat stroj, celulit, odsávačka mateřského

Volitelné Plug US Zástrčka, UK Plug, AU Plug, EU Plug
Typ Masáže & Relaxace
Původ KN(Původu)
barva Jako Obrázky Show
Napájecí Zdroj elektrické
Velikost Approx.27 * 17 * 23cm / 10..6 * 6.6 * 9.0in
Napětí 110-240v
Výrobní proces Stroj Vyrobený
Certifikace NIC
Značka TMISHION
Číslo Modelu Masáže & Relaxace
Materiál ABS, Plast

Napsat recenzi

Tělo Vakuový Masážní Přístroj Zvětšení Prsou Sešrotování Baňkování Masážní Přístroj Proti Celulitidě Zařízení Masáž Relaxační Nástroj

Tělo Vakuový Masážní Přístroj Zvětšení Prsou Sešrotování Baňkování Masážní Přístroj Proti Celulitidě Zařízení Masáž Relaxační Nástroj

Funkce A Teorie: 1. Negativní tlak: podtlak uvnitř šálku můžete vytvořit místní překrvení kapilár, stimulují orgány, zvyšují životaschopnost buněk, podporují funkční aktivity, a zlepšit odolnost organismu; mechanická stimulace negativní tlak může

Související produkty