Anime One Piece Luffy Pryskyřice Kreativní Obrázek Kancelářský Stůl Pero Držitel Sběratelskou Dekorace Akční Figurky, Chlapci Hračky, Užitečné Dárky

Nové

138.05 Kč

/ 153.44 Kč

Skladem

Velikost: Cca 12*9 cm;

Materiál: pryskyřice

Způsob Platby

Přijímáme pouze Podmíněná,Kreditní kartou,Western Union.

Prosím zaplatit do 7 dnů od objednávky.

Přepravní Podmínky

Standardní Služba je Čína příspěvek letecká pošta nebo Hong Kong post airmail.

Urychlené Služba je Čína pošta EMS.

Máme loď od pondělí do soboty kromě svátků. Prosím, pošlete nám e-mail, NEŽ vaše platby, pokud chcete změnit dodací adresu.

Standardní Služba trvá asi 18 až 25 pracovních dnů. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba NENÍ trackable.

Urychlené Služba trvá asi 10-15 pracovních dnů. To je trackable vaší zemi pošta webových stránek Nebo (China EMS, webové stránky).

Lodní čas během Prázdninové Sezóny (Vánoce, Čínský Nový Rok atd) by mohla být delší než obvyklou dobu. Prosím, přidat dalších 5-10 dnů jako zpoždění.

Vrací Termín

V případě, že jste obdrželi vadné položky, má zákazník do 7 dnů ode dne obdržení žádosti o vrácení peněz nebo výměnu za nový.

V případě, že jste obdržel nesprávné položky, Položky musí být vráceno v původním a nevyužité stavu a musí být také v jeho originální krabici a balení.

Nechceme, aby se náhrady nebo výměny, protože změna mysli. Přečtěte si prosím všechny, popis slouží jako vodítko, než jste nabídku. Při každém kroku byla přijata, aby zajistily, že jsme loď správnou položku, bude příležitost, kdy obdržíte položky, které jsou odlišné od popisu. V takovém případě žádáme vás, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme tuto situaci napravit. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a vážíme si vašeho podnikání.

O Nás

Po 4 letech úspěšný prodej na eBay, jsme se rozhodli spustit náš nirvana. Jsme v současné době specializuje na Ženy a Dítě je Módní. Vážíme si každého jednotlivého zákazníka, stejně jako velkoobchodní zákazník. Náš sklad se nachází v Yiwu, největší malé komodity na trhu v Číně. Našim zákazníkům nabízíme úžasné úspory v porovnání s cenami, které nabízí tradiční prodejci pro podobné nebo stejné produkty. Nabízíme nativní mluvící zákaznický servis v angličtině, francouzštině a Čínštině.

Neváhejte se na nás obrátit kdykoli před a po nákupu, jsme se zavázali k vaší 100% spokojenosti zákazníků. Jsme zpět náš závazek s vynikající služby, 100% plné vrácení peněz a zákazník záruku spokojenosti.

Nabídku S Důvěrou!

Štítky: psací stůl kawaii, počítač zásobníku, vzít jeden kus, růžové pero držitel psací stůl, držák na pero, anime marvel statue, offi stůl, keramický držák na pero, papírnictví pero držáky, actiom obrázek resident evil

Tvar KOLO
Novinka FANTASTICKÉ
Styl Kreslený Woodenness
Číslo Modelu PZ1ZSUCMMT26089
Materiál Pryskyřice
Značka discountHEH

Napsat recenzi

Anime One Piece Luffy Pryskyřice Kreativní Obrázek Kancelářský Stůl Pero Držitel Sběratelskou Dekorace Akční Figurky, Chlapci Hračky, Užitečné Dárky

Anime One Piece Luffy Pryskyřice Kreativní Obrázek Kancelářský Stůl Pero Držitel Sběratelskou Dekorace Akční Figurky, Chlapci Hračky, Užitečné Dárky

Velikost: Cca 12*9 cm; Materiál: pryskyřice Způsob Platby Přijímáme pouze Podmíněná,Kreditní kartou,Western Union. Prosím zaplatit do 7 dnů od objednávky. Přepravní Podmínky Standardní Služba je Čína příspěvek

Související produkty