Fineblue Bluetooth Sluchátka Zatahovací-Line inteligentní redukce šumu Hands-Free-Call Podnikání Klopě F-V3

Nové

273.78 Kč

/ 342.28 Kč

Skladem

O tuto položku

【Zatahovací Bluetooth Headset Ovládání na kabelu s tlačítkem; kabel zdarma od zamotání, můžete Si dát v kapse nebo v tašce s jiné malé objekty bez jakéhokoli nepořádku, nebo klip na vašem hadříkem.

【Handsfree Volání Bezdrátová Sluchátka】Tato Bluetooth Sluchátka vám umožní nechat telefon, a nastaví vaše ruce volné pro jiné věci, ale ne nezmeškáte žádný hovor.

【Klip NA Bluetooth Sluchátko】Límec klip a flexibilní tahání design je nezasekávají se a ne zlomené, což je v pořádku.Je vhodné, aby klip pod límcem a snadno se přenáší.

【Snížení hluku & Krystal Zní】vestavěný HD mikrofon s pokročilou redukcí šumu technologie poskytuje křišťálově čistý zvuk a přirozený zvuk, což vám umožní vychutnat vysoce kvalitní hudbu a jasné hovory kdekoliv.

【Multi Applycations】Jeden v uchu bluetooth headset poskytují jasné counds.Komfort nošení, dobrý pro řidiče , podnikatele, kompatibilní dobře pro většinu zařízení s funkcí bluetooth.

Štítky: obchod bezdrátová sluchátka, zatahovací mikrofon bluetooth, bluetooth headfree, ušní háček smyčka, bluetooth auto headset, headset pubg, bluetooth headset pro ruské, pánská bluetooth sluchátka, sluchátka mobilní zatahovací, meuzi bezdrátová sluchátka

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu fineblue fv3
Certifikace NIC
Je bezdrátový Ano
Styl Ušní Háček
Bezdrátové Typ Bluetooth
Vocalism Princip Dynamické
Aktivní Hluk-Zrušení No
Citlivost 120±3dBdB
Odpor 32ΩΩ
Podpora Paměťových Karet No
S Mikrofonem Ano
Značka FineBlue
Konektory NIC
Podpora APLIKACE No
Funkce Běžná Sluchátka
Vodotěsné No
Délka Řádku 0,3 mm
Komunikace Bezdrátové
Ovládání Hlasitosti No
Ovládací Tlačítko Ano

Napsat recenzi

Fineblue Bluetooth Sluchátka Zatahovací-Line inteligentní redukce šumu Hands-Free-Call Podnikání Klopě F-V3

Fineblue Bluetooth Sluchátka Zatahovací-Line inteligentní redukce šumu Hands-Free-Call Podnikání Klopě F-V3

O tuto položku 【Zatahovací Bluetooth Headset Ovládání na kabelu s tlačítkem; kabel zdarma od zamotání, můžete Si dát v kapse nebo v tašce s jiné malé objekty bez jakéhokoli nepořádku, nebo klip na vašem hadříkem. 【Handsfree Volání Bezdrátová

Související produkty