Pomohu vám
prezentovat se v onlinu

Pomohu vám
prezentovat se v onlinu

Kdo jsem

Zapálení a touha učit se novým věcem mě přivedla k tvorbě v online prostředí. Můj cit pro estetično a zájem o technický pokrok se odrazil na výběru práce zábavy, které jsem se rozhodla naplno věnovat.

Život je podle mého hrou plnou výzev. Po letech strávených cestováním a prací na různých projektech jsem si našla cestu k tomu, co mě nejvíce naplňuje a baví. Naučila jsem se, že nic není zadarmo a že nejlepší práci odvádím na projektech, které mě chytnou za srdce. Zajímám se o životní prostředí, miluji kvalitní a zdravé jídlo a červené víno. Kromě možností ve světě internetu mě baví být i mimo něj. Většinu svého času jsem na cestách, venku, v offlinu. S radostí se pak vracím zpět zážitky sdílet na svém blogu o cestování, který je mým srdcovým projektem, jež mne naučil vytrvalosti.

 

Kurz na téma
Práce online & cestování

23. 4. 2018, 17:30

Kurz bude probíhat v Pracovně ŽENY s.r.o. v Praze.

Zjistit více

Co je obsahem? Co od kurzu čekat? Jaká je cena?

S čím vám mohu pomoci

webové stránky

Kromě stavby vzdušných zámků a hradů z písku se věnuji stavbě webových stránek na Wordpressu. Zakládám si na originálním a moderním provedení webu, který je optimalizovaný pro všechny zařízení. Na základě společného hovoru, stanovení jasných představ a sumarizaci veškerých potřebných podkladů vám postavím web, ve kterém se mimo jiné po konzultaci lehce zorientujete a budete schopni tento velmi intuitivní a jednoduchý prostor spravovat vlastní silou. 

responsive design_marketina cukrarna
socialni site

konzultace & mentoring

Máte-li chuť a zájem o konzultace, není problém. Ráda se s Vámi spojím skrze online hovor a zodpovím veškeré Vaše dotazy týkající se Vaší prezentace online skrze sociální sítě. První hovor je vždy čistě informativní, další pro nás bude již znamenat řešení konkrétního požadavku. Může se jednat o pár hovorů či dlouhodobou spolupráci, máte-li projekt, který byste rádi rozjeli od píky. 

Reference

Níže si můžete přečíst pár řádku od mých klientů a společně s tím nahlédnout na ukázky uskutečněných projektů.

 • Ušetřili jsme čas a peníze

  Veronika nám pomohla pochopit během několika desítek minut fungování Instagramu a jeho vliv napříč dalšími sociálními sítěmi. Díky tomu jsme ušetřili spoustu času i peněz. Veškeré know-how nám navíc předala ve velmi jednoduché podobě, kterou jsme snadno pochopili. Těšíme se na další spolupráci!

  Jan Hovad
  Co-Founder
  Metalearners.cz
 • Snaha skutečně pochopit cíle

  Děkuji Veronice, že nám pomohla nastavit komunikaci startupu DODO na sociálních sítích. Verča je velký profesionál s realistickým pohledem na věc, ale zároveň nedostřádá kreativitu a lidskost. Oceňuji, že se u každého zadání vždy podrobně doptávala na detaily ve snaze skutečně pochopit cíle a zefektivnit kampaně. Pokud tedy hledáte optimistického profíka, který je samostatný a zapálený pro věc, vřele Verču doporučuji 🙂

  Jana Hejnicová
  Marketingový specialista
  Doruky.cz
 • Web rychle a podle mých představ

  Verča je profík, díky kterému jsem měla rychle web přesně podle mých představ. Skvěle pochopila, co jsem chtěla, flexibilně reagovala na přiopomínky a požadavky a s výsledkem jsem nadmíru spokojená. Rozhodně doporučuji spolupráci s ní! <3

  Aki Votrubová
  Instagram & Influencer specialista
  Akivotrubova.cz

Máte zájem o spolupráci?
Kontaktujte mne!

V tuto chvíli nepřijímám nové zakázky.
Děkuji za pochopení.